Воєводське запрошення

Оформляється воєводське запрошення для працівників на всіх вакансіях котрі ви оберете.Існують різні типи запрошень для оформлення робочої візи, однак найбільшою популярністю користуються воєводське запрошення (Zezwolenie na pracę dla cudzoziemca). Це пов’язано зі значними строками(в порівнянні зі звичайною робочою візою), на які вона відкривається і те, що воно перебиває коридори робочої візи виготовленої на основі освядчення.

Робоча віза, видана на основі воєводського запрошення, відкривається на термін 360/360 (на рік).

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Воєводське запрошення – це доказ того, що поляк запрошує вас на роботу. Його відмінність від звичайного робочого запрошення (освядчення) – це місце реєстрації документа в Польщі.

Реєстрація відбувається регіонально, за місцем проживання поляка, який запрошує вас – у воєводському управлінні у справах іноземців. Тому дане запрошення називають ще й воєводським (або від воєводи).

Переваги запрошення від воєводи:

  • Маючи польську візу від воєводи Ви маєте право легально працювати в Польщі протягом року без будь-яких обмежень.
  • Воєводська віза перекриває «коридори» інших, наявний у людини, польських віз (польської робочої візи, і польської шенгенської візи).

Наприклад, якщо у Вас відкрита польська робоча віза D05 (180/180 або 180/360) і Ви вже відбули свої 180 днів, то на наступну робочу візу в Польщу D05 Ви можете подати лише через рік після першого в’їзду по попередній візі.

А ось воєводська віза в Польщу дозволяє анулювати «коридор» та отримати візу. Термін виготовлення 45 робочих днів.

Ми допоможемо зібрати усі необхідні документи та надамо індивідуальну консультацію.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

У вас залишились запитання по воєводському запрошенню?

Телефонуйте нам +38 (066) 059-12-32.