Карта побиту

Карта побитуКарта побиту — це документ, який надає право законного перебування на території Польщі. У різних європейських країнах назва цього документа може відрізнятися, але його суть залишається однаковою – з ним ви можете на законних підставах перебувати в країні яка його видала.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Карта побиту в Польщі буває двох видів:

  • Карта сталого побиту (Karta Stałego Pobytu) надає можливість довгострокового перебування на території країни (максимально до 10 років) і має юридичну силу в усіх країнах-членах ЄС.
  • Карта тимчасового побиту (Karta Czasowego Pobytu) випускається на певний період часу (до 24 місяців) і діє в усіх країнах-членах ЄС. Вона видається польським воєводою згідно місця перебування її власника та містить Ваші фото, біометричні дані, адресу прописки в Польщі, PESEL ті іншу інформацію.

Як отримати карту побиту?

У більшості випадків отримати карту сталого побиту можливо, якщо:

  • ви проживали в Польщі останні 5 років по карті тимчасового побиту;
  • ви маєте польські коріння, або у вас є карта поляка.

Компанія Polski Pobyt надає послуги з отримання карти сталого побиту у найкоротші терміни! Ми допомагаємо підготуватися до персональної співбесіди з Воєвудським Управлінням на тему польських традицій та звичаїв. Ми гарантуємо кваліфіковану подачу усіх необхідних документів у чіткій відповідності до вимог польського законодавства.

Ми допоможемо вам зробити запити у польські архіви або відновити втрачені документи про походження. З нами ви зекономите свій час і можете бути впевненими у професійному вирішенні імміграційних питань.

Звернувшись до нашої компанії ви зробите правильний вибір!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

У вас залишились запитання що до карти побиту ?

Телефонуйте нам +38 (066) 059-12-32.