Карта часового побиту

Карта тимчасового побитуКарта часового побиту оформляється іноземцям, які планують перебувати в Польщі більше 3 місяців, і подали відповідне клопотання про її отримання.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Основними підставами для отримання карти часового побиту можуть бути:

  • працевлаштування, продовження роботи або виконання висококваліфікованої праці;
  • ведення господарської діяльності у Польщі. При цьому іноземний громадянин зобов’язаний підтвердити предмет і масштаби ведення господарської діяльності на території Польщі;
  • вступ або продовження навчання в учбових закладах Польщі. Студент при цьому повинен бути забезпечений грошима на навчання і проживання. Це потенційно ідеальний варіант для студентів залишитися і працевлаштуватися в країні;
  • проходження курсів польської мови для вступу у ВНЗ для отримання ступеня бакалавра, магістра або докторанта;
  • ведення наукових досліджень;
  • шлюб з польським громадянином або іноземцем з видом на проживання;
  • приїзд до членів польської родини та інші.

Отримання карти часового побиту відбувається у відповідному воєводському управлінні згідно з місцем проживання іноземця.

Якщо іноземець подає клопотання на карту часового побиту під час свого легального перебування на території Польщі і у його справі немає формальних недоліків, то йому може бути поставлений відповідний штамп у проїзному документі. Цей штамп легалізує перебування іноземця у Польщі навіть після закінчення терміну дії його візи до моменту прийняття рішення по заяві на часову карту побиту.

Іноземний громадянин, який хоче отримати карту часового побиту, повинен подавати своє клопотання особисто. Основний комплект документів на карту часового побиту в 2017р. включає в себе: 4 екземпляри заповненої заяви, три ксерокопії проїзного документу іноземця, 4 актуальні фотографії та всі документи, що підтверджують мету перебування в країні. У всіх іноземних громадян беруть відбитки пальців для розміщення на карті часового побиту. Додатково можуть вимагатися: свідоцтво про народження, шлюб, довідка про відсутність судимості у рідній країні іноземця та інші документи.

Тривалість розгляду заяви на карту часового побиту складає до 2 місяців, але слід мати на увазі великі черги на запис (більше одного місяця) для подачі документів. У випадку відмови у видачі карти часового побиту, апеляційна заява повинна бути подана протягом 14 днів після отримання рішення.

Карта часового побиту не продовжується автоматично і для подальшого перебування в країні треба отримувати новий документ.

Ми допоможемо зібрати усі необхідні документи та надамо індивідуальну консультацію.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

У вас залишились запитання що до карти часового побиту?

Телефонуйте нам +38 (066) 059-12-32.