Еміграція в Польщу

Еміграція в Польщу

Еміграція в Польщу

Привертає увагу українців із-за близького географічного розташування країни, значно вищих заробітків, простоти вивчення мови, а також рідного до нас слов’янського менталітету. Зараз дуже багато людей цікавляться як виїхати або як емігрувати в Польщу офіційними методами?

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Основними шляхами еміграції в Польщу є наступні :

  • Працевлаштування, на підставі робочої візи, яка отримується на півроку у випадку наявності офіційного запрошення на роботу, або на рік – при наявності дозволу на роботу. Також українці можуть до 6 місяців працювати в країні на основі заяви про намір доручити роботу іноземцю.
  • Навчання в польському вузі є самим популярним шляхом еміграції молоді в Польщу. При цьому плата за навчання є дуже доступною у порівнянні з іншими країнами Європи. Для вступу часто вистачить лише співбесіди та не потрібна нострифікація вашого українського диплома. Національна віза видається на підставі документів, що підтверджують вступ і оплату за навчання. По візі на навчання можливо отримати карту тимчасового побуту і легально працювати в країні.
  • Відкриття власного бізнесу або так звана бізнес-еміграція в Польщу, дозволить вам отримати національну візу чи дозвіл на тимчасове перебування. Але іноземцям все рівно потрібно буде отримувати дозвіл на роботу. Також потрібно буде довести, що новостворена фірма буде сприяти розвитку національної економіки, хоча на практиці достатньо працевлаштування хоча б двох поляків.
  • Шлюб з польським громадянином – це ще один легальний спосіб еміграції в Польщу і офіційного перебування в країні. При цьому після 2 років постійного проживання з дозволом на поселення і знаходження у шлюбі більше 3 років є можливість отримати польський паспорт.
  • Еміграція в Польщу на підставі карти поляка зараз дуже поширена в Західній Україні. Для цього достатньо документально підтвердити наявність польського коріння або приймати активну участь в поширенні польської культури, звичаїв та традицій. При цьому виді еміграції в Польщу вам обов’язково потрібно буде проходити співбесіду з Консулом, гарно знати польську мову, історію і культуру країни.

Більш детально дізнатися про інші види еміграції в Польщу, отримання карти побита і ціни на наші послуги ви можете на нашому сайті.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

У вас залишились запитання що до еміграції в Польщу з України?

Телефонуйте нам +38 (066) 059-12-32.